Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

WordPress blogunuzdan SMS göndermek için bazı eklentiler

WordPress blogunuzdan SMS göndermek için bazı eklentiler

WordPress blogunuzdan SMS göndermek için bazı eklentiler

Önceki bir konuda , SMS pazarlamanın işletmenizin gelişimi için çok pratik bir çözüm olabileceğini açıkladık . Bu yeni öğreticide, bu hizmeti WordPress blog‘unuza entegre edebilmenizi sağlayan bazı eklentileri sunuyoruz .

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, SMS eklentilerinin WordPress’de bulunmasının biraz zor olduğu söylenmelidir. Var olmadıkları değil, çoğunun çok iyi yorumlanmadığı veya uzun süredir güncellenmediği.

Buna ek olarak, çoğu eklenti Twilio ile çalışır, ancak siz de işe yarayan başkalarını ( Clickatell ve Plivo gibi) bulacaksınız . Aşağıdaki önerilen eklentilerden birine geçmeden önce, istediğiniz şeyi sağlamak için mevcut olan SMS sağlayıcı hizmetleriyle ilgili araştırma yapdığınızdan emin olun.

1 – Kolay Randevu Eklentisi – Easy Appointments

 Kolay Randevu Eklentisi

Kolay Randevu Eklentisi

Bu eklenti, restoran sitesinden yerel kuaför salonuna veya hatta bir finansal danışmana kadar herkes için yararlı olabilir. Randevuları sitenizde planlamak dahil, aslında dönüşüm sürecini hızlandırmak için harikalar yapabilir. Kolay Randevular eklentisini kullanırsanız ve ziyaretçilere, planlama sırasında SMS bildirimlerini abone etme imkânı vermek istiyorsanız, premium eklentiye ihtiyacınız olacaktır.

2 – WordPress SMS Pro Eklentisi – Gravity Forms SMS

Wordpress SMS Pro Eklentisi - Gravity Forms SMS

WordPress SMS Pro Eklentisi – Gravity Forms SMS

Gravity Forms’dan bahsetmeden bir iletişim formu hakkında konuşamazsınız. Ancak, bu iletişim formu oluşturma aracı hakkında bilmediğiniz şey güçlü bir SMS onayına sahip olmasıdır. Bu SMS Pro eklentisi, ödeme ağ geçidine bile tüm iletişim formlarına teyit ve SMS mesajları eklemenize izin verir.

3 – Metin Lite ve Pro Eklentisi – Joy Of Text Pro

Metin Lite ve Pro Eklentisi - Joy Of Text Pro

Metin Lite ve Pro Eklentisi – Joy Of Text Pro

Bu eklentinin ücretsiz “Lite” sürümü size yeni abonelere hızlı onay bildirimleri gönderme olanağı verir. SMS  ilginizi çekiyorsa, ancak şu anda yatırım yapmaya değer olup olmadığını bilmiyorsanız, özellikle bir blog, bülten, abonelik veya diğer hizmetiniz varsa başlamak için iyi bir yoldur. kayıt olabiliyorlar. Bu eklenti için Pro uzantıları, e-ticaret forumları , planlama ve BuddyPress için daha fazla olanak açacak.

4 – WooCommerce Sipariş SMS Bildirim Eklentisi

Muhtemelen bu, çoğu insanın zaten kullandığı SMS pazarlamasının benzersiz şeklidir. Uzun ek açıklamalar gerektirmese de, bu eklenti WooCommerce sitenizde bir şeyler sipariş ettiklerinde aslında müşteriler için kısa mesaj bildirim sistemi gibi davranır .

5 – WordPress SMS Limitsiz Pazarlama Eklentisi – Un-Limited Marketing With No Boundaries

WordPress SMS Limitsiz Pazarlama Eklentisi - Un-Limited Marketing With No Boundaries

WordPress SMS Limitsiz Pazarlama Eklentisi – Un-Limited Marketing With No Boundaries

Tamam, planlama, e-ticaret ve abonelikleri daha önece farklı konularda anlattık. Şimdi, SMS ile çalışmak için özel olarak tasarlanmış bu pazarlama eklentisine bir göz atalım. Çoğu otomatik pazarlama araçlarında olduğu gibi, toplu planlama, otomatik mesajlaşma, tetikleyici eylemler ve daha pek çok şeyle pazarlama çabalarınızı düzene sokmanızı sağlar. Dahili analitiklerle birlikte gelir; böylece, SMS pazarlama kampanyalarınızın sonuçlarını, ne kadar iyi çalıştığını görebilirsiniz.

Blogunuza bir SMS hizmeti eklemenize izin verecek WordPress eklentileri listesi içindir .

Hakkında admin

Leave a reply