Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Web sitenize bir Forum katıştırmak için 10 WordPress eklentisi

Web sitenize bir Forum katıştırmak için 10 WordPress eklentisi

Web sitenize bir Forum katıştırmak için 10 WordPress eklentisi

Web sitenizde veya blogunuzda forum oluşturmanıza izin veren WordPress eklentileri olduğunu biliyor musunuz ? Bu eklentiler, ziyaretçilerin kafasında ki sorunların çözümü (Ayrıca Bakınız Web sitenizde SSS sayfası oluşturmak için 10 wordpress eklentisi), yayınlarınızda yorum yapabilmeleri, görüşlerini paylaşabilmeleri, konularda tartışmalar yapabilmesi ve sizin veya web siteniz hakkında ne düşündüklerini sizin tarafınızdan düzenlenen bir forumda paylaşabilmesi için tasarlanmıştır. .

Bu makalede, bu görevi kolayca yerine getirebilmenize olanak tanıyan 10 profesyonel WordPress eklentisini sunuyoruz. Daha fazlauzatmadan, sizi bu listeye göz atmaya davet ediyoruz ve her şeyden önce yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz.

BbPress

bbPress, bu listedeki tüm diğer eklentilerden daha küçük olmasına rağmen aynı işlevselliği sunan mükemmel bir eklentidir. Forumunuzu kolayca oluşturmanıza ve beklediğinizden daha fazla ziyaretçi çekmenize yardımcı olacaktır.

 

Özelliği, yüklemesi basit olmasıdır. Sonuç olarak, birkaç tıklamayla yükleyebilirsiniz. Dahası, bbPress, 11 farklı dilde mevcuttur ve bu da daha avantajlı hale getirir.

Ayrıntılar ve İndirme    

2. UserPro için Özel Mesajlar – Private Messages for UserPro

UserPro eklentisinin Özel Mesajları, web sitenizi özel mesajlaşma eklenerek bir topluluk haline getiren UserPro’nın bir uzantısıdır. Üyeler, konuşmaları başlatmalarına ve birbirleriyle kolaylıkla etkileşime girmelerine izin verir.

Özel mesajlaşma uzantısı, ifadeler, yeni mesajlar için ajax bildirimleri, kolay konuşmalar ve hızlı yanıt özelliği gibi özelliklerle birlikte gelir. Buna ek olarak, tamamen duyarlıdır ve tüm cihazlar ve ekran boyutlarıyla uyumludur.

İhtiyacınız olan yardımı seçmek için bir seçeneği tıklayın

3. bbGörsel Besteci için Kısa Kodları Basın

bbPress Shortcodes for Visual Composer bbPress eklentisinden daha fazlasına sahip bir eklentidir. Bu, web sitenize bir forum eklemek için gerçekten harika bir seçenektir.

bbPress-shortcodes-for-Visual-Composer

bbPress-shortcodes-for-Visual-Composer

 

Bir eklenti, web sitenizin yönetimini kolaylaştırmak için kısa kodlar için görsel bileşen ve destek ekleyerek web sitenizin iş akışını artırmaya yardımcı olacaktır.

bbGörsel Besteciler için kısayollar da web sitenizde harikalar yaratmanıza yardımcı olacak kısayollar eklemenize izin verir.

4. Geri Bildirim Değerlendirme Pro – Feedback Rating Pro

Geribildirim Derecelendirmesi Pro, aralarındaki tüm kullanıcıların olumlu, olumsuz ve olumsuz yorumları dikkate alan ve kullanıcı dizininde, kullanıcı profil sayfasında, kullanıcı feed’inde farklı stillerde görüntüleyen bir değerlendirme WordPress eklentisidir BuddyPress etkinliği, BuddyPress üye dizini veya ihtiyacınız olan her yere.

Feedback Rating Pro

Feedback Rating Pro

 

Kullanıcıları otomatik olarak engellemek / engellemeyi kaldırmak için benzersiz bir algoritma size zaman kazandıracaktır. Her tür toplum için pratik bir araçtır. Kullanıcılar, bir iletişim sonrasında aralarında kolaylıkla kendilerini değerlendirebileceklerdir.

5. Profilim – My Profile – Profile Editing WordPress Plugin

Kullanıcıların profillerini (resim dahil) düzenlemesine izin vermek, bir web sitesini bir topluluğa dönüştürmeye gerçekten yardımcı olur. My Profile eklentisi, WordPress blogunuzun mevcut veya yeni sayfasına bir kısayol ekleyerek profil düzenleme işlevini kolayca eklemenize izin verir .

My Profile - Profile Editing WordPress Plugin

My Profile – Profile Editing WordPress Plugin

 

Mümkün olduğunca kolay kurulum ve yapılandırma için tasarlanan bu sistemin çalışması yalnızca birkaç dakika alıyor. Özellikleri: kullanıcı profilini değiştirme , kolay kurulum, birden fazla modern tarayıcılarla uyumluluk, otomatik güncellemeler ve daha fazlası.

6. Takım Vitrini – Team Showcase – WordPress Plugin

Team Showcase, WordPress blogunuzda farklı düzenlerde bir dizi görüntü ve bilgi görüntülemek için bir çözümdür. Eklentinin ana amacı ekip üyelerini veya personeli tanıtmaktır, ancak başka amaçlarla kullanılabilir.

Team Showcase - WordPress Plugin

Team Showcase – WordPress Plugin

 

Bunu, örneğin bir topluluğun, bir grubun üyelerini tanıtmak için kullanabilirsiniz. Tamamen yapılandırılabilir bir eklenti. Takım üyeleri, isterseniz kategorilere veya gruplara göre görüntülenebilir.

Team Showcase, WordPress ve Visual Composer ile mükemmel bir şekilde uyumlu bir uzantıdır.

7. DW Soru-Cevap Pro

DW Soru ve Cevap Pro, herhangi bir WordPress blogu için bir soru ve cevap eklentisidir. Sitenizde, StackOverflow, Quora veya Yahoo Answers ile görüldüğü gibi sorulara ve yanıtlara ayrılmış eksiksiz bir bölüm olacak.

DW Question & Answer Pro - WordPress Plugin

DW Question & Answer Pro – WordPress Plugin

 

DW Question & Answer Pro’nun tasarımcıları, müşterileri için birçok yeni özellik ve özel bir destek önceliğine sahiptir. Bir topluluğun kendisini blogunuzda ifade etmesine izin vermek ideal eklentidir.

8. WP Sempozyumu Profesyonel Sosyal Ağ Eklentisi – WP Symposium Pro Social Network plugin

WP Symposium eklentisi, blogunuzu veya web sitenizi gerçek bir sosyal ağa dönüştürmenize izin verecektir . Tasarımı ve zarafeti forumunuza hayal ettiğinizden daha fazla katılımcıyı cezbedecek.

Bu eklenti size bildirim sayfaları, profil sayfaları, üye alanı vb. Avantajlar sunar …

Ayrıntılar   

9. Sabai tartışın – Sabai Discuss plugin for WordPress

Sabai Tartışma, kelimenin tam anlamıyla bir forum eklentisi değildir; ancak geleneksel forum eklentisi tarafından sağlanan ilginç özellikler içeriyor.

Sabai Discuss plugin for WordPress

Sabai Discuss plugin for WordPress

 

Onun sayesinde, ziyaretçilerin başkaları tarafından cevaplandırılacak soruları sorması için blogunuzda veya web sitenizde bir forum oluşturabileceksiniz.

Buna ek olarak, Sabai Tartışmayı yükledikten ve kullanıcılarınız onu kullanmaya başladıktan sonra, otomatik olarak web siteniz için yeniden kullanılabilir bir veritabanı oluşturacaktır.

10. BuddyPress

BuddyPress, bir forum oluşturmak ve tartışmalarınız sırasında ziyaretçilere biraz daha fazla özgürlük vermek için ideal eklentidir.

BuddyPress

BuddyPress

 

BuddyPress, insanlara diğer sosyal ağlar gibi profiller oluşturmalarını sağlar. Böylece, farklı mesajları işleyebilecek ve hatta yeni yorumlar yayınlayabilecekler. Birçok WordPress kullanıcısı ile iyi bir şöhrete sahiptir.

Ayrıntılar   

Hakkında admin

Leave a reply