Reklamlarınız Sitenize Ne kadar Uyumlu? 

Soru

Reklamlarınız Sitenize Ne kadar Uyumlu? 

AdSense reklam birimleriniz site tasarımınızla bütünlük oluşturmalıdır. Reklam birimlerinizin görüntüsü ve sitenizle uyumlu olması, reklam birimlerinizin etkisini çok daha olumlu bir şekilde etkileyebilir. Reklam renklerini arka plan ile uyumlu hale getirmek, görüntüyü yumuşatır ve reklam körlüğünü engeller. Diğer yandan, “Google Reklamları” markası ise reklamların site içeriğinden ayırt edilebilmesini sağlar.

Adsense hesabınızdan kolaylıkla sitenize özgü adsense şablonları oluşturarak ads’in site ile uyumunu arttırabilirsiniz. Renk paletleri bölümünde yapacağınız seçimleri kaydederek istediğiniz herhangi bir anda kullanmak üzere kayıtlı tutabilirsiniz.

Adsense ekleme gereği duyduğunuz zaman renk paletini seçim ve uygun ölçüdeki adsense’i aldıktan sonra sitenize eklemek çok daha kolaylaşacaktır. Önemli olan kısım oluşturacağınız paletlerin site ile uyumluluğudur.

0
Adsense Ban Sorunları Hakkında Yönetici 3 ay 0 Cevaplar 150 görüntüleme Master 0

Hakkında YöneticiMaster

Yazar/Yönetici. 02.02.1984’te Mersin de doğdu. Mersinde Liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdi.

Blog yazma işine 2001 yılında başladı ve bir çok başarılara imza attı. Tabi blog bazında başarı denince hit ve adsense kazancı başta olmak üzere diğer kazançlar akla gelir. Bu gün bazı sitelerinde 20k tekil hiti görmüş birisi olarak adsensepanel.com’u ziyaret ederek sitemizi şereflendiren sizlere adsense hakkında tüm bildiklerini anlatarak yardımcı olmaya çalışıyor.


Beni Takip Et

Cevap bırak

Gözat