Google Adsense Eşleştirilebilir İçerik Özelliği Nedir?

Soru

Google Adsense Eşleştirilebilir İçerik Özelliği Nedir?

Google Adsense bu özelliği, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara en verimli reklam gösterimini sunmak için tasarladı.*Bu ücretsiz öneri aracıyla; sitenizi ziyaret eden kullanıcıların geçirdikleri süreyi, ilgi alanlarını, sayfa görüntüleme sayısını ve aramalardan elde edilen en uygun içeriklerinizin hangileri olduğu yönünde bilgiler elde edebilirsiniz. Bu sayede rekam gelirlerinizi arttırmanız da mümkün.

Eşleştirilen içerik birimleri tamamen sizin kişisel hassasiyetlerinize göre bir çalışma yürütmektedir. Bu özelliği kullanabilmek için tabii ki öncelikle sitelerinizin Google Adsense Politikası‘na uygun olması gerekmekte. Bununla birlikte uygun görülen tüm sayfalarınız için bu çalışmayı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Google Adsense Eşeltirilebilir İçerik Özelliği mevcut sayfa başına Google içerik reklam sınırınız kapsamında değerlendirilmez.

0
Adsense Ban Sorunları Hakkında Yönetici 3 ay 0 Cevaplar 141 görüntüleme Master 0

Hakkında YöneticiMaster

Yazar/Yönetici. 02.02.1984’te Mersin de doğdu. Mersinde Liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdi.

Blog yazma işine 2001 yılında başladı ve bir çok başarılara imza attı. Tabi blog bazında başarı denince hit ve adsense kazancı başta olmak üzere diğer kazançlar akla gelir. Bu gün bazı sitelerinde 20k tekil hiti görmüş birisi olarak adsensepanel.com’u ziyaret ederek sitemizi şereflendiren sizlere adsense hakkında tüm bildiklerini anlatarak yardımcı olmaya çalışıyor.


Beni Takip Et

Cevap bırak

Gözat