Eşleştirilebilir İçerik Reklam Kodu Nasıl Oluşturulur? 

Soru

Eşleştirilebilir İçerik Reklam Kodu Nasıl Oluşturulur? 

Adsense’de normalde reklam kodu oluşturduğunuz yöntemi takip etmeniz yeterli. Sadece reklam türleri seçiminde bu kez Eşleştirilebilir İçerik alanını seçmeniz gerekiyor. Buradan aldığınız kodu sitenize yerleştirdiğinizde, seçmiş olduğunuz reklam hassasiyetine uygun içerikler sitenizde gösterilmeye başlanacak.

Daha verimli bir reklam gösterimi ve daha fazla reklam geliri elde etmek için, siz de haberimizde göstermiş olduğumuz yolla sitenizin durumunu görebilir ve yeni kodlarınızı ekleyebilirsiniz.

0
Adsense Ban Sorunları Hakkında Yönetici 3 ay 0 Cevaplar 125 görüntüleme Master 0

Hakkında YöneticiMaster

Yazar/Yönetici. 02.02.1984’te Mersin de doğdu. Mersinde Liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdi.

Blog yazma işine 2001 yılında başladı ve bir çok başarılara imza attı. Tabi blog bazında başarı denince hit ve adsense kazancı başta olmak üzere diğer kazançlar akla gelir. Bu gün bazı sitelerinde 20k tekil hiti görmüş birisi olarak adsensepanel.com’u ziyaret ederek sitemizi şereflendiren sizlere adsense hakkında tüm bildiklerini anlatarak yardımcı olmaya çalışıyor.


Beni Takip Et

Cevap bırak

Gözat