Adsense ile ücretsiz uzantılardan para kazanabilirmiyim?

Soru

Adsense ile ücretsiz uzantılardan para kazanabilirmiyim?

Adsense ile ücretsiz uzantılardan elbette para kazanabilirsin. Eğer tamamen özgün ve arama motorlarında ilk sıralarda çıkan bir siteniz varsa ücretsiz uzantılardan da çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Mesela .blogger.com .wordpress.com gibi ücretsiz uzantılar ile deneme yapabilirsiniz. Her ne kadar bazılarına göre ücretsiz uzantılar iş yapmaz deseler bile ben buna katılmıyorum. Eğer siteniz ilk sayfada çıkmaya başlamış ise sarı çizmeli mehmet ağa geldiğinde ve aradığını sizin sitenizde bulduğunda bu ücretsiz bir uzantı buna tıklamayacağım gibi bir düşünesi olmayacaktır.

0
Adsense Ban Sorunları Hakkında Yönetici 3 ay 0 Cevaplar 137 görüntüleme Master 0

Hakkında YöneticiMaster

Yazar/Yönetici. 02.02.1984’te Mersin de doğdu. Mersinde Liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdi.

Blog yazma işine 2001 yılında başladı ve bir çok başarılara imza attı. Tabi blog bazında başarı denince hit ve adsense kazancı başta olmak üzere diğer kazançlar akla gelir. Bu gün bazı sitelerinde 20k tekil hiti görmüş birisi olarak adsensepanel.com’u ziyaret ederek sitemizi şereflendiren sizlere adsense hakkında tüm bildiklerini anlatarak yardımcı olmaya çalışıyor.


Beni Takip Et

Cevap bırak

Gözat