Youtube hesaptan web siteye adsense nasıl alınır?

Soru

Merhaba.

Youtube hesabının aktif olduğu ve 3 senedir ödeme aldığım bir adsense var. Bu adsenseden web siteme nasıl reklam alabilirim.

Cevaplandı 1
admin 10 ay 3 Cevaplar 726 görüntüleme 4

Hakkında admin

Cevaplar ( 3 )

 1. Muhammet bey merhaba;

   YouTubeden onaylattığınız adsenseyi bloğunuza nasıl ekleyeceğinizi soruyorsunuz anladığım kadarıya.

  Bu işlem için öncelikle googlenin tabiri ile adsense hesabınızı bir üst düzeye geçirmeniz gerekmekte. Bir web sitesinde reklam göstermek için YouTube adsense hesabını  nasıl yeni sürüme geçirebilirsiniz? size anlatalım.

  AdSense’ye bir barındırma iş ortağı aracılığıyla kaydolduysanız ve bunu diğer bloglarınıza eklemek istiyorsanız, öncelikle reklam koymak istediğiniz sitenin URL’sini google ye bildirmeniz gerekiyor. Bunun için bir forum doldurmanız gerekmekte. Foruma ulaşmak için adsense panele girerek reklamlarım altında diğer ürünler kısmına tıklayarak Hemen yeni sürüme geçi tıkayın ve karışınıza çıkan formu doldurarak site bilgilerinizi gönderiniz. Daha sonra google adsense den size gelen cevap olumlu ise sitenize reklam koyabileceksiniz.

  Bununla birlikte adsense size pin göndereceği için tüm bilgileriniz doğru olması gerekmekte. Bilgilerinizde eksiklik varsa doğru bir şekilde doldurunuz. Böylelikle youtube adsenseyi web adsenseye dönüştürmüş olacaksınız ve diğer tüm bloglarınız da gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

  Başka sorunuz varsa detaylı olarak sorabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılar.

  En iyi cevap
 2. İsmail Karaer
  1

  Merhaba öncelikle konuyu okudum ama hala yapabilmiş değilim bazı linkleri bulamadım çok acemiyim  bu konuda bana bizzat yardımcı olacak arkadaş arıyorum site içinden veya dışından bene yardımcı olabilecek varmı acaba

  • İsmail bey öncelikle merhaba sorununuz tam olarak nedir paylaşırsanız daha iyi yardım ederiz. Öncelikle yotube panel içerisinde siteyi başla seçeneği var oradan denediniz mi. Daha detaylı yardım için konuyu tam anlamamız lazım

Cevap bırak

Gözat
Gözat