Sitem için Adsense başvuru yaptım böyle bir cevap aldım?

Soru

www.bagimsizgazete.com sitem için adsense başvuru yaptım ve böyle bir red cevabı aldım. Sorun nedir tam olarak anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

 

AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir

Gezinmesi zor site: Web sitenizi incelerken, sitenizde gezinmenin güç olduğunu fark ettik. Potansiyel gezinme sorunları arasında şunlar bulunur: Tekrar yönlendirmeler, giriş yapılarak erişilen veya erişimi kısıtlanmış sayfalar, çalışmayan bağlantılar, aşırı pop-up kullanımı, çevirici programları, yapım aşamasında olan veya henüz kullanıma sunulmayan sayfalar.

Cevaplandı 1
admin 10 ay 5 Cevaplar 736 görüntüleme 4

Hakkında admin

Cevaplar ( 5 )

 1. Cavit Bey merhaba öncelikle sitenizi inceldim temanızı biraz editleyerek blog temasına benzeterek tekrar başvuru yapmanızı tavsiye ederim Adsenseye Başvuru Yapacaklar Bunlara Dikkat! burada ki yazımda temanın sade olmasının önemine değinmiştim. Temanızı değiştirmeniz birinci tavsiyem öncelikle bilhassa adsense den onay alıncaya kadar, ama bunu istemeyeceğinizi varsayarak size tavsiyem, anasayfa da ve konu içerisinde header ve footer’deki slider’ları kaldırınız en azından. Yani kısa ca temanızı editleyerek Sadeleştirin. Yada adsense hesap onayı alıncaya kadar bir başka tema kullnınız.

  Ayrıca yukarıda ki yazıda geçen oluşturulması gereken sayfaların tamamını oluşturunuz Bu önemli

  En iyi cevap
 2. Hocam adsense almamızda yardımcı olma şansınız var mı? Ücret nedir?

   

  Diğer bir sorum; Magazin sitesi açıp, büyük bir facebook sayfası alıp hitle döndürmek var aklımızda ilk etapta. Adsense den ne kadar hite ne kadar kazanabiliriz bu site üzerinden, bir tahmininiz varsa yardımınızı rica ederim.

  • Elbette yardımcı oluruz Adsense alıncaya kadar size ücretsiz yardım edelim.

   İkinci sorunuz ise adsense yönlendirme ile gelen tıklamalara para vermez maalesef yani facebooktan gelen ziyaretçileri organik saymaz. Ama face sayfası sitenizin yükselmesinde etkili olur mutlaka oluşturun. Direk arama motorlarından gelen ziyaretçilerin tıklamalarına ödeme yapar.

 3. 05319195827 nolu telefondan dönüş yaparsanız görüşmek isterim

Cevap bırak

Gözat
Gözat