Adsense tıklattırma

Soru

Hocam merhaba makalelerinizi okudum ve sitenizi sık kullanılanlara ekledim. Bir makalenizde adsense tıklattırma hakkında bir eğitimden bahsetmişsiniz. Bunu ne zaman faaliyete geçireceksiniz.

Devam Ediyor 1
admin 10 ay 7 Cevaplar 723 görüntüleme 3

Hakkında admin

Cevaplar ( 7 )

 1. Evet hocam o konuda çalışmalarım var ama şu anda sisteme koymayı düşünmüyorum. Bir eğitim seti hazırlayıp satacağımı söyledim bedava eğitim vereceğimi söylemedim

 2. Hocam bu eğitimi ne zamana kadar tamamlamış olursunuz ve ücreti ne olur merak ettim doğrusu

  • Onur bey bu eğitim aslında hazır ama adsense tıklattırma hakkında böyle bir eğitimi piyasaya sürmek için kendimde cesaret bulamıyorum. Hak hukuk meselesi işin içine giriyor ama kafam atarsa hemen satmaya başlarım.

   • Hocam bu sistem ile kesin banlanırsınız. Bidaha da açmaları yaklaşmayın derim

    • Kaan bey Nasrettin Hoca ya birisi o dalı kesme düşersin demiş biraz sonra kendi bindiği dalı kesen merhum düşmüş ve adama sen benim düşeceğim zamanı bildin olecegim zamanı da bileceksin diye musallat olmuş. 🙂 siz bu sistemi biliyorsunuz galiba eğer bilmiyorsan kesin banlanırsınız demen pek yakışık almaz biz bu sistemi 3 aydır kullanıyoruz. Hem TBM yi yükseltiyor hem TO’yu Artı sıfır RİSK olmazsa bu işi zaten müşteriye asla satmayız.

     Şu anda sattığım falan da yok zaten bu sistem için özel panel yaptırıyorum. Panel hazır olunca başlayacağım yani

 3. Umut Can Turgay
  1

  Eğitim seti hazır olmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevap bırak

Gözat
Gözat