Adsanse alabilmek için nasıl bir siteye sahip olmalı ?

Soru

Merhaba

Adsanse alabilmek için ne yapmalıyım ? Moda,sağlık,dekorasyon hangi sektörü önerirsiniz ? Kısıtlı bir bütçem var (300 lira)

Cevaplandı 1
admin 10 ay 5 Cevaplar 833 görüntüleme 3

Hakkında admin

Cevaplar ( 5 )

 1. Ahmet bey öncelikle sizin sektör seçiminize yardımcı olmak isterim.

  An itibarı ile benim favori olarak yazıp çizdiğim ve çok iyi kazandığım sektör sağlık sektörüdür. Bu konuda inanın bana makale yazabilir araştırıp soruşturup kısa zamanda çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Eğer site açmayı düşünüyorsanız ayrıca size site kurma konusunda da yardım etmek isterim. Hangi sektör karar verdikten sonra birde hangi script meselesi var. Ben size en kolay ve kullanışlı olanı yani wordpressi tavsiye ediyorum. Kendim yaklaşık olarak 30 tane siteyi kurdum ve yönetmekteyim. Sadece şahsıma it olanlardan bahsediyorum. Başkalarına kuruverdiklerim değil. 🙂 Şimdi sağlık sektöründe hangi kategoriyi seçmek istediğinize siz karar verin benim yine acizane tavsiyem, Hamilelik gebelik sektörüdür. Burada bunları açık ve net olarak yazmamın sebebi bu siteye gelen ve bize soru soran ziyaretçilerimize ne kadar net ve kolay yoldan yardımcı olduğumuzu herkesin görmesidir. Ben daha önce açmış olduğum hamilelikbelirtileri.xyz sitemde 6 ayda 8k hit gördüm ve 0.88 kuruşa almış olduğum domain ile binlerce tl kazandım ve kazanmaya devam ediyorum. Yani 300 tl ile çok iş yapılır.

  Şimdi sektör olarak sağlık ve kategori olarak ta hamilelik kategorisini seçmek isterseniz size yeniden bazı tavsiyeler sunabilirim. 300 tlniz de cebinizde kalmış olur.

  Daha öncede sektör seçiminden bir çok yazımda bahsettim. Eski yazılarımı da okursanız bu konuda çok detaylı bilginiz olur inşallah.

  Yeniden dönüş sağlamanızı bekleyeceğim. İyi Geceler Dilerim.

  En iyi cevap
 2. Bu gün nasip olur ise inşallah ilk açılışı yapacağım.Cevabınız için çok teşekkür ederim.2 gün önceki .net kampanyasından Directnic üzerinden 2 adet moda ile ilgili domain kayıt etmiştim.Şimdilik kenarda kalsın o halde.Sağlık sektöründe bir site açsam acaba ne kadar başırılı olurum.Adsanse alabilir miyim ? Bu konuda ki önerileriniz nelerdir ? Biliyorsunuz ki pek çok site mevcut.Ayrıca zayıflama ile ilgili kategoriyi önerir misiniz ?

   

  Sizi r10’dan takip ediyorum 🙂

  • Ahmet bey iletişimde kaldığınız için bende teşekkür ederim. 22 Nisan da bir hamilelik sitem ile başvuru yaptım ve google hiç naz yapmadı 5 mayısta onay verdi. Tabi benim kategorim hamilelik belirtileri kategorisi. Siz de zayıflama kategorisinde kendinize güveniyorsanız genel sağlık sektöründen gidin ve bence zayıflama kategorisi de olsun oraya yüklenirsiniz. Zayıflama üzerine bir site tutar ve onaylanırsa iyi kazandırır. Çünkü rekabet çok olduğu için zannedersem tıklamalar dan iyi kazandırır.

 3. Hocam Allah için güzel yazmışsın Sizden bazı istekleri olacak tı yardım edebilirmisiniz. Ücretli ücretsiz

  Biz de bu sağlık sektörüne mi gitsek. Elimde bir kaçtane magazin sitem var ve magazin işi illa ki çok fazla emek istiyor ve tamamen özgün de yazamıyorum.

  Ama sağlıkta da olsa yine özgün yazamayacagım.

  • Mustafa bey güzel dua etmişsiniz önemli olanda bu zaten. Gelin sizde bir sağlık bloğu açın sizde pastadan payınızı alın. Sıkıntı yok her türlü yardım ederiz. Şu anda her hangi bir ücret söz konusu değil ancak yorum yada sorularını kendi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirseniz memnun oluruz. Bize şimdilik bu kadarcık bir katkınız yeter.

Cevap bırak

Gözat
Gözat