Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Pulsar Kimya ve Sanayi A.Ş.

PULSAR KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye’nin tanınmış firmaları arasında yer alan Pulsar Şirketler Grubu içerisinde faaliyet gösteren Pulsar Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 20 yılı aşkın bir zamandır endüstriyel kimyasal malzemelerin kullanıcılarla buluşturulması hususunda Türk Endüstrisi’ne hizmet vermektedir.
Uzmanlık alanı, endüstriyel yapıştırıcı malzemeler ile bakım – onarım ve proses kimyasalları olan Pulsar Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş, elektronik, makina, inşaat, havacılık, savunma sanayi, petrokimya, mobilya, cam, beyaz eşya, otomotiv ve medikal gibi sektörlere “teknik çözüm olanakları” sunarken, alanında uzmanlaşmış birçok ünlü firmanın da temsilciliğini yapmaktadır. Gerek Ankara’da bulunan merkez ofisi ile İstanbul, Bursa ve İzmir bölge müdürlükleri, gerekse Türkiye’ye yayılmış bayileri aracılığıyla portföyündeki dört bini aşkın ürünü Türk kullanıcılar ile buluşturan Pulsar Kimya, yenilikçi ve rekabetçi hizmet anlayışını sürdürülebilir kalite ilkesi ile birleştirmeyi başarabilen sayılı kuruluşlar arasındadır.

Leave a reply