Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Özel dersleri çevrimiçi olarak nasıl verebilirim?

Özel dersleri çevrimiçi olarak nasıl verebilirim?

Özel dersleri çevrimiçi olarak nasıl verebilirim?

Zaten bir öğretmen veya eğitmen iseniz, hizmetlerinizi çevrimiçi olarak sunmak, ek gelir elde etmek için etkili bir yoldur. Evinizin rahatlığından faydalanmak için tam zamanlı egzersiz yapmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca hizmetlerinizi çevrimdışı sunabilir, ancak işletmenizi çevrimiçi ortamda tanıtabilirsiniz.

Ozel dersleri cevrimici olarak nasil verebilirim

Ozel dersleri cevrimici olarak nasil verebilirim

 

Web, kendinizi tanıtmak ve bu tür hizmetleri vermek için harika bir yerdir. Müşteriler e-posta, telefon, sohbet veya Skype gibi anında mesajlaşma servisleriyle sizinle iletişim kurabilir. Projelerinizi veya makalelerinizi ek olarak e-posta ile gönderebilirler, size yorumlar ve tavsiyelerinizle hızlı ve kolay bir şekilde yanıt verme fırsatı verirler. Ana gelir kaynağınız, müşterilerinize ödeyeceğiniz saatlik ücretten gelir.

Çevrimiçi olarak öğretmene gerek duyduğunuz beceriler

Bu işte öğretmenlik deneyimine ihtiyacınız olacak. Net ve özlü bir şekilde iletişim kurmak da çok önemlidir.İnternetten yayın yapabilmek ve online olarak ders verebilmek için, web yayıncılığı temel bilgilere sahip olmanız ve web sitenizi güncelleyebilmeniz gerekecek.

Bu işe başlama maliyeti

Kurulum maliyetleriniz bir kişisel bilgisayar ve öğrencilerin kullandığı yazılımları içerir. Web sitenizi oluşturmak ve barındırmak için ayrıca ödeme yapmanız gerekecek. Bu tür bir işi oluşturmak ve yönetmek için toplam maliyet 300 tl ila 1500 tl arasındadır.

Çalıştırılması gereken personel sayısı

Bu etkinlik yarı zamanlı bir kişi tarafından kolayca başlatılabilir. Ardından, çok fazla talebiniz varsa, aynı zamanda özel dersleri bir çalışan veya serbest çalışan olarak verecek birisini kiralama fırsatı bulacaksınız.

Bu faaliyetin ekonomik potansiyeli

Bu hizmetin ekonomik potansiyeli, uzmanlaşmayı seçtiğiniz konuyla / kişilere bağlı olacaktır. Örneğin, sanat tarihini öğrencilerinize öğretmeyi seçerseniz, ekonomik potansiyeliniz matematik öğretmeye karar verdiğinizden daha az olacaktır. Bu konuda daha fazla talep var.

Özel dersleri çevrimiçi olarak ver: Dikkat rekabet var

Bu çevrimiçi aktivitenin giriş ücreti düşüktür ve zaten çok sayıda eğitimci ve öğretmen çalıştırmaktadır. İyi haber şu ki, çoğu site bir öğretmen ekibine erişim sunuyor, ancak belirli bir konuda uzmanlaşma teklifinde bulunmuyor. Bu size gelişmek için büyük fırsatlar sunar. Ancak, öğretim hizmetlerini çeşitlendirmeye karar vermeden önce, önceden araştırma yaparak, önceden başka bir web sitesinde verilmeyen konulara zaman ayırdığınızdan emin olun.

İşletmenizi büyütmek için ipuçları

– Ticari teklifinizi açıkça sunduğunuz bir web sitesi oluşturun

– Sitenizi Google My Business‘a kaydettirin

– Çevrimiçi platformlara kayıt olunuz.

– Öğrencilerinizden sitenizde yayınlayacağınız referansları isteyin.

– Yerel olarak reklam yayınlayın ve Google Adwords veya Facebook Reklamıyla hedefleyin

İlerlemek için

Web sitenizde ücretsiz ve ücretli kurslar şeklinde içerik dağıtarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Derslerinizi gerçekleştirmek için farklı format (metin, video, ses) seçebileceksiniz.

Bir veya daha fazla konuda öğrencilere ücretsiz ipuçları dağıtarak düzenli olarak sizi takip edecek bir topluluk oluşturursunuz. Bundan sonra, bu topluluğa, çalışmalarınızda daha iyi sonuçlar elde etmelerinde size yardımcı olacak bilgileri ödeyen tavsiye ürünlerinize güvenen bir topluluk oluşturabilirsiniz.

Hakkında admin

Leave a reply