Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Google Adsense Kazançlarım Resimli

Google Adsense Kazançlarım Resimli

Google Adsense Kazançlarım Resimli:Merhaba sevgili ziyaretçilerim. Bu yazımda sizlere adsense kazançlarımı resimli olarak göstereceğim ve bu kazancları gün gün aşama aşama nasıl yükselttiğimi anlatacağım. Tabi burada göstereceğim bazı sitelerimden örnek kazanç resimleri, tbm resimleri, sayfa to resimleri ile sınırlı. Sizlerin konuyu okuduktan sonra aklınızda oluşan sorular doğrultusunda cevaplar vereceğim.

İlk olarak adsense hesabı açtıktan sonra sitelerinize eklediğiniz zaman adsense sizi belli bir süre izlemeye alır ve deneme sürecinde sitenizin hareketlerini izler. Bu bir test aşamasıdır. 1 ay kadar sürer. Bu testi geçtikten sonra szi izlemeyi bırakır. Yani siteniz adsense reklamları ve ve siz, birde ziyeretçileriniz.

İlk önce şunu belirtmekte fayda 10 senelik adsense ilişkimde bir çok sıkıntılar yaşadım ve bunların hepsinin bir yolunu bularak çözüme kavuşturdum. Şu anda Google Adsense Kazançlarım iyi denecek durumda ve bunları sizinle resimli olarak paylaşmak istedim. İnşallah faydalı olurum.

Şimdi gelelim konumuza. Adsense ye geçmeden önce şunu da ifade edeyim eğer yeni bir site açtınız ve web ortamında yazılar yayınlamaya yeni başladıysanız benim yaptığım bazı hataları sizin yapmamanız için, kesinlikle tema ve aklentiler ile vakit kaybetmeyin derim. Yok şu tema daha iyi yok bu eklenti daha güzel diyerek bir sürü vakit kaybetmeyin. Kurun temanızı eklentinizi bir daha o konulara kafanızı yormayın. Bu yazıyı fazla uzatmamak adına burada yeni başlayanlara tavsiyelerimi bitiriyorum.

Adsenseyle ilk başladığınız zaman eğer siteniz hitli değilse kazancınızda olmayacaktır. Bunun için yapılması gereken sitenizin tüm ayarlarını yaparak, sosyla medya hesaplarını oluşturarak ve bu hesaplara üyeler çekerek işe başlamalısınız. Eğer siteniz bayanlara hitap eden bir site ise mutlaka bayan profili kullanmalısınız. Genele hitap ediyorsa pek fark etmez.

İkinci olarak sitenizde adsenseden geröekten kazanmak istiyorsanız asla kopya içerik kullanmayınız. Kopya içerik kullandığınız index almanız zorlaşır. Google kopya içeriğe karşıdır. Ziyaretçileri göndermez. Siteniz asla 1. sıralara çıkamaz.

Peki ben ne yaptım. Sitemi kurdum eklentilerimi ekledim seo ayarlarını yaptım ve konularımı kendi elimle yazmaya başladım. İlk 1 ay sitemde genel olarak gelir adına bir şey yoktu ve konularım çok azdı. Bu gayet normaldir. Sonrasında ise içerik çoğaldıkça sosyal medya paylaşımlarım arttıkça tıklamarım yükselmeye ve kazançlarım artmaya başladı bukadar basit. Her hangi bir spam yol denemedim. Backink sitelerinden uzak durdum. Forumlarda vs yerlerde seo yaptığını iddia eden kişilerden hep uzak durdum. Asla seo yaptıklarına inanmadım ve hala inanmıyorum.

Adsense gelirlerimi gösteren bir kaç resim eklemem gerekirse; aşağıda ki resimde yeni bir sitemin 2. ayında kazanmaya başladığı parayı görebilirsiniz.  Bir hafta önceki bir kazancımın resmini ekliyorum daha sonra dün çektiğim resmi ekleyeceğim.

 

 

adsense kazançlarını yükseltme

adsense kazançlarını yükseltme

Burada gördüğüz resim 1 hafta öncesine yani ayın 11.04.2017 tarihine ait. Buraradaki resimde bir önceki gün 3,43 olan kazancım bir sonraki gün 4,01 olarak yükseliyor.

Adsense Kazançarı Nasıl Yükseltilir

Adsense Kazançarı Nasıl Yükseltilir

Bu resim ise bu hafta 16.04.2017 ve 17.04.2017 tarihlerinin kazancını gösteriyor. 3. resimde bir sonraki gün yani dün 18.04.2017 nin kazancını göstereceğim.

Adsense Gelirini Artırma

Adsense Gelirini Artırma

Adsense kazançlarım dün 5,20 iken bu gün 5,88 olmuş tıklamaların arttığını gösteren bir resim çekip eklemem gerekirse;

 Adsense Tık Artırma

Adsense Tık Artırma

Bu kısa yazım sonrasında sizlerinde bu konudaki görüşlerinizi bildirmeniz, ziyaretçlierimiz için faydalı olacaktır. Adsense Hakkında sorularınız varsa Soru Sor kısmından sorabilirsiniz.

Hakkında admin

Yorumlar ( 3 )

  1. […] Adsense TBM to Oranlarını Nasıl Arttırabileceğinizi blog makalelerimizden okuyabilirsiniz. […]

  2. daha çok kazanmanız dileği ile 🙂

Leave a reply