Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Fixerkit ile Site Analizi İle Sorunlarınızı Tespit Edin

Fixerkit ile Site Analizi İle Sorunlarınızı Tespit Edin

Fixerkit ile Site Analizi İle Sorunlarınızı Tespit Edin

Şahıslar veya kurumsal firmalar tarafından internet üzerinde kullanılan web sayfaları, genel kapsamlı bir şekilde verilen hizmetlerin ya da kişisel bilgilerin paylaşılması için kullanılmaktadır. Belirli bir yazılım tabanı üzerinden inşa edilmiş olan bu siteler, çoğu zaman uzun süre bakım yapılmadan ve değiştirilmeden kullanılmaktadır. Her nasıl ki fiziksel olarak kullanılan birçok eşyada bakım yapılmaması durumunda eskime ve arızalar ortaya çıkabildiği gibi kontrol edilmeyen ve analiz edilmeyen web sayfalarında da sorunlar ortaya çıkabilir.

Fixerkit sayfası olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında en önemli adımlardan birisi de site analizi yapabilmenizdir. Uzun bir süredir kullanmış olduğunuz web sitenizin durumunu ve site içerisinde bulunan sorunları tespit edebilmeniz için bu analiz yöntemini kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinde bulunan analiz kısmına girerek, burada size verilen adres satırına sitenizin adını yazarak, kontrol et butonuna tıkladığınızda siteniz ile ilgili tüm sorun ve bilgileri toplu bir şekilde rapor halinde alabilirsiniz. Bu sayede sitenizdeki tüm sorunları gidermek için kapsamlı bir bakım çalışması yapabilirsiniz.

Mobil Uyum Kontrolü İçin Site Analizi

Günümüzde internet kullanımı masaüstü bilgisayarlardan çok mobil cihazlarda tercih edilen bir yöntem haline gelmiştir. İnsanlar sürekli olarak yanlarında taşıyabildikleri cep telefonları veya tablet bilgisayarlar üzerinde internet gezintileri gerçekleştirdiklerinden birçok firmanın web sayfasını veya kurumun sayfasını ziyaret ederek bilgi almak da hatta alışveriş gerçekleştirmektedir. Bu nedenle günümüzde internet üzerinde sayfa sahibi olan her kurumun ya da kişinin aynı zamanda bir mobil uyumlu sayfa sahibi olması da gerekmektedir.

Mobil uyumlu bir sayfaya sahip olup olmadığınızı ve sitenizin mobil cihazlarda nasıl bir görüntüye sahip olduğunu anlayabilmemiz için site analizi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde gerçekleştirdiğiniz analiz kontrolü sayesinde, web sitenizin mobil kullanıma uyumlu olup olmadığını test edebilirsiniz. Eğer mobil kullanıma uygun bir siteye sahip değilseniz, bu sayede sitenizin mobil uyumluluğunu oluşturmak için gerekli adımları atabilirsiniz.

Site Değerleri Ve Kalitesini Ölçen Site Analizi

https://fixerkit.com/tr/index/site-analiz“, Bir web sitesi oluşturulduğu andan itibaren ne kadar aktif bir konumda bulunursa ve birçok farklı noktada ne kadar iyi işlenmiş ise daha kullanılır ve tercih edilebilir bir site haline gelir. Örneğin, Alexa sistemi üzerinde her sitenin bir değeri bulunur ve her sitenin bir whois yani site adı ve server süresi bilgisi vardır. Bu gibi bilgileri veya sitenizin arama motorlarındaki görüntülenme sayısını, site analizi sayesinde öğrenebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz analiz kapsamında arama motorlarındaki yerinizi gördükten sonra daha yüksek bir noktaya ulaşmak için yapılması gereken çalışmaları çözümleyebilirsiniz. Günümüzde çok önemli bir noktada bulunan sosyal medya ortamlarında veya en çok takip edilen web sayfalarında sitenizin ne kadar ön plana çıktığını sitenizle ilgili hangi paylaşımların yapıldığını bu analiz ile birlikte belirleyebilirsiniz.

 

Kaynak :https//fixerkit.com/tr

Hakkında peterez

Leave a reply