Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Send Message

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

Bu siteye kayıt olmayı kabul eden kişi yada kişiler tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Detaylı Site Analizi

Detaylı Site Analizi

Detaylı Site Analizi

Detaylı Site Analizi:Merhabalar blogumuz adsense bloğu olmasına rağmen hepimiz biliriz ki sitemiz analiz edilmemişse, yavaş ise yada seo kurallarına uymuyorsa siteye gelen arama motorları memnun kalmayacak tam index almayacak veya kullanıcılar hemen çıkıp gidecek ve sizinde kazançlarınız elbette düşük olacaktır.

Detaylı Site Analizi Yap

sitespy detaylı özellik analizleri

sitespy detaylı özellik analizleri

Tun yukarıda ki sayılanlar tamda adsense ile direk orantılı olduğu için bizde sizlere, yine ücretsiz yine mükemmel, eşsiz ve hiç görmediğiniz özellikleri içerisinde barındıran bir sitem kurduk ve tamamen tüm özelliklerini ücretsiz yaptık.  Site analizi yapmak hiç bu kadar kolay ve bedava olmamıştı.

Sitenizi analiz etmek için öncelikle sitenizi eklemek ve size verilen kodu sitenize eklemeniz gerekmekte. Kodu eklediğiniz takdirde sitenizin hitlerini anlık olarak takip edebilecek ve yükselme düşme şeklinde raporlarınızı görebileceksiniz. Aynı şekilde toplam 65 kategoride ayrı ayrı sitenizin raporlarını hazırlayan sistem, site analizinde son noktayı görmenizi sağlıyor.

sitespy.nline detaylı website analizi

sitespy.nline detaylı website analizi

Online site analizi noktasında bu kadar gelişmişini görmediğinizi tahmin ediyoruz. Memnun kalma ihtimaliz çok yüksek mutlaka denemenizi tavsite ederiz.

İlk olarak site analizinden ve rakip sitelere nasıl meydan okuyacağınızdan onları bir adım değil onlarca adım geride bırakmak için neler yapacağınızdan bahsedeceğiz. Bunun adına rakip analizi deniliyor.

Rakip analizi yapabilmek için önce kendi analizlerinizi bilmeniz gerekir:

SEO’da rakip analizinin önemi nedir?

Rakip firmaların çalışmalarını yakından takip etmek ve onların SEO alanında neler yaptığını takip etmek için birçok farklı sebep bulunuyor. Rakip firmaların hem ürünler hem de içerik çalışmalarında hangi anahtar kelimeler üzerine yoğunlaştığını görmek için bu tür rakip analizlerinin yapılması gerekiyor.

Detaylı Rakip Analizi Yap

Aynı sektörde olduğunuz için, rakiplerinizin hangi anahtar kelimeler üzerine yoğunlaştığını inceleyerek, kendi çalışmalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bunu yapmadan önce biz size sitespy.online olarak kendi sitenizin analizini tutmanızı ve daha sonra rakiplerinize meydan okuyabilmenizi sağlayacağımızı söylüyoruz.

Stespy olarak bizler sadece sizin kend sitelerinizi analiz etmiyoruz. Sizin kendi siteniz olmasa bile sitespy içerisine eklediğiniz sitelerin anahtar kelimelrde ki durumunu analiz edevbilirsiniz. Bunun için bir kod eklemenize gerek yok. Rakiplerinizn başarılı olduğu ya da yer almadığı anahtar kelimeleri de bu şekilde bulabilirsiniz. Böylelikle, rakiplerinizin henüz yatırım yapmadığı anahtar kelime grupları üzerine çalışarak, bu alanlarda onların önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda, onların önde olduğu anahtar kelime gruplarına yönelik yapacağınız çalışmaları belirleyerek, ne kadarlık bir çalışma yapmanız gerektiğini de belirleyebilirsiniz. Rakip sitelerin en çok trafik aldığı anahtar kelime gruplarını belirleyerek, içerik pazarlama çalışmalarınızda bu kelime gruplarına yönelebilir ve bu alanda organik trafik elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz.Sitespy.online ile herşey düşünüldü. Daha fazlası sizin dehanıza kalmıştır.

sitespy.online website ziyaretçi analizi

sitespy.online website ziyaretçi analizi

Rakip analizi sayesinde sizin sektörünüzde olan diğer sitelerin, alan adı otoritelerini ve sayfa güçlerini de görerek, rekabette nasıl bir yerde olduğunuzu da öğrenebilirsiniz. Birçok alanda olduğu gibi SEO’da da rakip analizi yapmak, işiniz için stratejiler geliştirme konusunda size yardımcı olacaktır. Şimdi de SEO’da rakip analizi yapabilmek için neler yapmanız gerektiğinden bahsedelim.

 

İkinci ve son olarak sizlre bahsedeceğimiz konu ise seo analizi nasıl yapılır konusudur. Sitespy.online olarak gerçek zamanlı seo analizi yapabilir ve bu verilerini sanraki analizlerinizle karşılaştırmak için saklayabilirsiniz. En biindik seo analiz araçlarından olarak, SEO Site Check Up, Majestik SEO, Pingdom, Google Anahtar Kelime Planlayıcı ve Positionly sitelerini ve araçlarını sırayabiliriz. Bel ki siz daha fazlasını da sayabilirsniz. Ancak her bir aracın yaptığını bir başkası yapmamakla tüm bu sayılan siteleri tek tek gezerek bir hayli zaman harcamak zorunda kalacağınızı varsayarsak site spy online olarak bizim farkımız bir kez daha ortaya çıkıyor. Bu tanıtım yazısını daha fazla uzatmamak adına burada sonlandırıyoprum ve sizi sitemize davet ediyorum.

Detaylı Seo Analizi Yap

Yorumlarınızı buradan yazarsanız memnun olurum.

Siteye üye olup aktivaston kadu gelmeyen arkadaşlar buradan yorum yazarak bana ulaşabilirler. yorumlara obone olduğum için, kısa bir süre içerisinde sizlerin aboneliklerini onaylayacağım. İyi bloglamalar dilerim bu yazımı yayınladığı içinde adsensepanel.com ekibine çok teşekkür ederim.

 

Hakkında YöneticiMaster

Yazar/Yönetici. 02.02.1984’te Mersin de doğdu. Mersinde Liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdi.

Blog yazma işine 2001 yılında başladı ve bir çok başarılara imza attı. Tabi blog bazında başarı denince hit ve adsense kazancı başta olmak üzere diğer kazançlar akla gelir. Bu gün bazı sitelerinde 20k tekil hiti görmüş birisi olarak adsensepanel.com’u ziyaret ederek sitemizi şereflendiren sizlere adsense hakkında tüm bildiklerini anlatarak yardımcı olmaya çalışıyor.


Beni Takip Et

Leave a reply

error: Kardeş Emek Çektik Be Sorun Varsa Sor Yoksa Lütfen Kopyalama Yapma Kul Hakkı Olur Sonra :(