Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Bir blog oluşturmak istiyorum

Bir blog oluşturmak istiyorum

Blogger –En Popüler

Belki de en tanınmış platformlardan biri olan Blogger, Google tarafından desteklenmektedir, bu yüzden güvenilir ve güvenilirdir. Site, sitenizi oluştururken adım adım ilerlediği için Blogger’ı kullanmaya başlamak inanılmaz derecede basittir. Bir sürü özelleştirme seçenekleri vardır ve şablonları dış web sitesinde de satın alabilirsiniz.

Medium

Evan Williams (Twitter, Blogger) ve Biz Stone (Twitter) tarafından 2012’de kurulan bu platform, hikayeyi anlatan farklı bir his sunuyor.

Penzu

Penzu, çok yönlülüğü nedeniyle sevilir: Siteye üye olduğunuzda başlayabileceğiniz üç farklı dergi türü vardır: Günlük Günlüğü (kamuya açık), Efektif Dergisi (özel) ve Seyahat Dergisi (büyük bir gezi). Ayrıca kaydolmadan önce siteyi de deneyebilirsiniz.

Squarespace

10 platformun en yaratıcı, modern ve profesyonel olan Defintiely olan SquareSpace, yalnızca pahalı seçenektir fakat kesinlikle en iyi sonuçları verecektir. Fotoğrafçılar, mağaza sahipleri, blogcular, müzisyenler ve işletme sahipleri için şaşırtıcı olan bu platform, blogunuzun cilalı ve profesyonel görünmesini sağlayacak tonlarca şablon içermektedir.

Kareler 14 gün ücretsiz deneme için ücretsizdir, daha sonra ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun aylık paketler satın alabilirsiniz.

Svbtle

Süper kaygan ve modern bir platform olan Svbtle daha çok doodle ped gibi hissediyor.

Tumblr

Artık Tumblr’u duymuşsundur.

Görseller söz konusu olduğunda Tumblr kolayca 10 platformun en iyisidir. Resimler, videolar ve müzik – hepsinin tumblr profilinizde görüntülenmesi gerçekten kolaydır. Ve onları sergileyebileceğiniz tonlarca yaratıcı yol vardır. İnsanlar yayınlarınızı “tekrar tekrar yapabilir”; sizi daha fazla takipçi ve daha büyük bir hayran kitlesiyle birlikte bırakabilir.

Webs

Okuyucularınız için daha profesyonel bir ortam yaratmak istiyorsanız bu kullanmak için mükemmel bir platform. Nihai özelleştirilmiş sayfa için sitenizin çevresini sürükleyip bırakabilirsiniz. Site ayrıca, bir ürünü satmaya çalışıyorsanız harika bir e-ticaret özelliğine sahipti.

Weebly

Weebly size taze görünmeye başlamanıza başlamak için tonlarca eşsiz ve modern temaya sahiptir. Ayrıca, e-ticaret, hareket halindeyken mesaj göndermek için bir iPhone uygulaması ve sosyal medyanıza kolayca bağlanma olanağı sunuyor. Bu site kuşkusuz özgürdür ve mümkün olduğunca blog yazısı sahnesine dalmanız için kolaylaştırır.

Wix

Wix, blogunuzu eşsiz ve diğerlerinden farklı tutmak için kolayca özelleştirilebilen yüzlerce benzersiz ve çok profesyonel görünümlü şablona sahiptir. Ayrıca, sitenize bir çevrimiçi mağaza ve sosyal medya hesaplarınıza bağlantılar ekleyebilirsiniz.

WordPress-En Popüler

Başka bir derece popüler platform olan WordPress, ister yazan bir blog yazısı, ister portföylerini göstermek isteyen bir fotoğrafçı olsun, herkes için süper esnektir. Ayrıca kendi alan adınızı yükseltebilir ve alabilirsiniz. Tumblr gibi, diğer WordPress kullanıcıları yayınlarınızı beğenebilir, görebilir ve yeniden arşivleyebilir, böylece sizi daha fazla takipçi ve okuyucu potansiyeli bırakmış olur.

Ücretsiz blog oluşturma siteleriBir blog oluşturmak istiyorum,En iyi blog siteleri ve blog nasıl kurulur en iyi ücretsiz bloglar hangileridir gibi konuları merak ediyorsanız yorum olarak sorularınızı sorun

Hakkında admin

Leave a reply